Exhibition News

Our new product LCP is in the market!

LCP Aydınlatma kontrol paneli, klasik dağıtım panosu (darbe akım anahtarlı) çözümlerine nazaran kurulum maliyetlerinde %20’ye varan oranda daha az malzeme ve işçilik tasarrufu sağlamaktadır.

LCP aydınlatma kontrol panelleri; 16, 24, 32, 40, 48 ve 56 linyelik (16A) seçenekleri ile, küçük ve orta boy işletmeler için ihtiyaç duyulacak her pano büyüklüğünde hazır çözümleri barındırır.

LCP panelleri; klasik aydınlatma dağıtım panolarının yerine kullanılabilen, ekonomik, kullanıma hazır ve test edilmiş aydınlatma panolarıdır. Linye / grup kontrol ve zamanlama fonksiyonlarını içeren aydınlatma otomas- yonu özelliklerini içinde barındırır.

Panonun yerine montajı ve bağlantıları tamamlandığında kullanıma hazırdır, sistemin çalışması için özel bir devreye alma işlemi veya otomasyon bilgisi gerekmez.

Zamanlamalar son kullanıcı tarafından kolayca ayarlanabilir. Opsiyonel olarak, panolara dokunmatik panel ve günışığı kontrolü fonksiyonu eklenebilir.

Günışığı kontrolü ve zamanlama fonksiyonları kullanılarak aydınlatma için harcanan elektrik tüketiminde %40’a varan enerji tasarrufu sağlanır.