KURUMSAL

ArGe

Çevre ile barışık bir şekilde, zorlu küresel rekabet koşullarında müşteri memnuniyetini sağlamanın tek yolu Ar-Ge'ye kaynak ayırmak ve bu temele dayalı bir iş modeli benimsemekten geçmektedir.

EAE Teknoloji uzun yıllardır bu doğrultuda gelişmeyi hedeflemiştir.

Günümüz koşullarında, mekanik, donanım ve yazılımlarını geliştiren Ar-Ge & Tasarım departmanının engin deneyim ve yetenekleri sayesinde enerji tasarrufu, konfor, kullanım kolaylığı sağlayan özgün tasarımlı ürünlerle iç pazarda oynadığımız lider ve öncü rolün peşinden gitmekle birlikte Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Güney Amerika ve Uzak Doğu pazarlarına yönelik ürünler de geliştiriyoruz.

EAE, bu öncü kimliğimiz sayesinde 2008 yılında enerji tasarrufunda yakın geleceğin vazgeçilmez çözümü olarak görülen KNX ürün üretimine doğrudan yatırım yapmaya başlamıştır. O tarihteki mevcut altyapımıza ek olarak elektronik ekipman yazılım Ar-Ge'sini de kurarak, PDD ve üretim altyapıları ile kısa sürede, bugün her türlü profesyonel tesisin tüm alanlarını KNX otomasyon ürünleri ile otomatize edebilen, aydınlatma kontrolü, ısıtma-soğutma kontrolü, panjur/panjur kontrolü, mobil kontrol vs yapabilen, benzersiz tasarımlı ürün yelpazesi sunuyoruz. Ek olarak, tüm KNX ürünlerinin Avrupa kalite sertifikalarını tamamlamış bulunuyoruz.

Ar-Ge ve PPD altyapısına sahip olmanın avantajı ve en önemlisi deneyimli insan kaynağımızın yarattığı önemli farkımız, müşterilerimizin otomasyon ihtiyaçlarına odaklı özel tasarım ve üretimde geldiğimiz noktadır. Bu ihtiyaçları son derece makul zaman dilimlerinde ve en önemlisi seri üretim ürünlerin taşıdığı kalite belgeleri ile birlikte karşılayabiliyoruz.

EAE Grubu'nun genel yaklaşımı doğrultusunda, ülkemiz adına katma değer yaratma hedefinin bize verdiği heyecanla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

İkitelli O.S.B. Ziya Gökalp Mh. Eski Turgut Özal Cd. No:20 Başakşehir İstanbul Türkiye
eaeteknoloji.satisdestek@eaegroup.com
+90 (212) 671 85 10
Ürün Ailesi
MonaRosaOria
Copyright © 2023 by EAE Teknoloji A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır