Sıkça Sorulan Sorular

KNX nedir?

Dünyada 440’den fazla üreticinin üye olduğu, bina otomasyon sistemleri için gerekli olan altyapının geniş bir yelpaze içerisinde kullanımına izin veren bina otomasyon sistemi standardıdır.

www.knx.org

EAE KNX üyesi midir?

EAE Teknoloji 2012 yılından bu yana KNX Üretici üyesi ve aynı zamanda KNX TRAINING CENTER ünvanına sahiptir.

KNX eğitim merkezi olmanın avantajları nelerdir?

EAE Teknoloji, KNX Eğitim Merkezi akreditasyonu almış bir kuruluştur. Bu sayede birlikte çalıştığı partner firmalara ve sektörün gelişmesi için bu eğitime ihtiyaç duyan sistem entegratörü adaylarına hem teorik hem de pratik uygulamalar ile bu eğitimleri vermektedir.

Ürünlerinizi nasıl satın alabilirim?

Proje veya ürün bazlı taleplerinizde EAE Teknoloji’nin aşağıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bölgenize yakın olan partner firmalarımızdan da ürün ve hizmet satın alabilirsiniz.

Ürünlerinizin nerede üretiliyor?

EAE Teknoloji üretim sürecinde ham maddelerin tedariğinden, ürünün müşteriye ulaştığı ana kadar, büyük bir titizlikle tüm süreci yönetmektedir. Hem yazılım hem donanım kapsamında tüm ürünler Türkiye’de üretilmektedir. Her bir ürünün fiziksel ve fonksiyonel tüm testleri tek tek EAE teknoloji laboratuvarlarında gerçekleştirilmektedir.

Projelendirme hizmeti veriyor musunuz?

EAE Teknoloji konusunda uzman kadrosuyla, kamu, endüstriyel, konut ve ticari binalar için ihtiyaçlarınız doğrultusunda aydınlatma otomasyonu, perde panjur kontrolü ya da iklimlendirme elemanlarının yönetilmesi konusunda otomasyon ekipmanları yerleşim planları, sistem tek hat şeması ve malzeme listesini hazırlamaktadır.

İkitelli O.S.B. Ziya Gökalp Mh. Eski Turgut Özal Cd. No:20 Başakşehir İstanbul Türkiye
eaeteknoloji.satisdestek@eaegroup.com
+90 (212) 671 85 10
Ürün Ailesi
MonaRosaOria
Copyright © 2023 by EAE Teknoloji A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır